Warsztaty rakietowe

Analog Astronaut Training Center we współpracy z Polskim Towarzystwem Rakietowym oraz Obserwatorium Astronomicznym Królowej Jadwigi zaprasza na profesjonalne warsztaty rakietowe, które odbędą się w dniach 2-8 sierpnia 2021.

Organizatorzy zapewniają wyżywienie, materiały, wiedzę z podstaw konstrukcji rakiet, oraz praktykę poprzez samodzielnie wykonanie modelu wielorazowego użytku osiągającego pułap ponad 300 m.

Na koniec warsztatów odbędą się loty rakiet i po udanym locie uczestnicy otrzymają licencję startową pierwszego stopnia.
Chętni do udziału w warsztatach proszeni są o zabranie laptopów, namiotów, karimat i śpiworów. Będzie też możliwość przenocowania w drewnianym domku z bieżącą wodą i toaletą.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w warsztatach może wziąć udział max. 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń drogą mailową na adres:
agata@astronaut.center

Koszt warsztatów wynosi 1250 zł. Prosimy o wpłaty na konto:
Astro Tech, ul. Koło Strzelnicy 8A, 30-219 Kraków,
PL80 1140 2004 0000 3502 7520 5623.

Wystawiamy faktury, proszę w przelewach podać dane: imię, nazwisko, adres. Zgłoszenia jak i dodatkowe informacje należy kierować drogą elektroniczną na wskazany wyżej e-mail.

 

Print Friendly, PDF & Email
Share

Komentowanie jest wyłączone.